ÇMENDURIA LATE NIGHT SHOPPING - East Gate Mall
Kthehu

ÇMENDURIA LATE NIGHT SHOPPING

image of the store

Zbritjet për këtë verë nuk mbarojnë me kaq. Këtë të enjte (21.07.2022) bashkohuni me ne për një aventurë gjithë ditore Late Night Shopping në East Gate Mall duke filluar nga ora 10:00 deri në mesnatë. Ofertat më të mira janë para jush me çmime posaçërisht të ulëta!

Mos humbisni shitjen më të madhe dhe bëhuni pjesë e një eksperience të mrekullueshme argëtuese. Ju presin shumë surpriza, dhurata dhe aktivitete interesante.

Lokacioni është i njohur.

Nxitoni dhe vizitoni dyqanet tona. Vazhdoni verën në një edicion super shik.