LATE NIGHT SHOPPING ЛУДИЛО - East Gate Mall
Назад

LATE NIGHT SHOPPING ЛУДИЛО

image of the store

Попустите за ова лето не запираат тука. Овој четврток (21.7.2022 година) придружете ни се на целодневна Late Night Shopping авантура во East Gate Mall почнувајќи од 10.00 часот, па сѐ до полноќ. Најдобрите понуди стојат пред вас по специјално ниски цени!

Не пропуштајте ја најголемата распродажба и бидете дел од едно големо забавно искуство. Ве очекуваат многу изненадувања, подароци и кул активности.

Локацијата е позната.

Побрзајте и посетете ги нашите продавници. Продолжете го летото во супер стилско издание.